Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Podpisano umowę na wykonanie zadania inwestycyjnego pod nazwą: Budowa i przebudowa oczyszczalni ścieków komunalnych w Międzyzdrojach

W dniu 12 listopada 2020 roku Prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Międzyzdrojach Tomasz Jaworski podpisał umowę na wykonanie zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Budowa i przebudowa oczyszczalni ścieków komunalnych w Międzyzdrojach” w związku z realizacją projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki ściekowej oraz modernizacja oczyszczalni ścieków na terenie aglomeracji Międzyzdroje” z Wykonawcą WTE Wassertechnik (Polska) Sp. z o.o. ul. Ryżowa 45, 02-495 Warszawa. Wartość robót objętych podpisaną umową wynosi 64 382 000,00 zł brutto.
W ramach planowanej inwestycji nie tylko zostaną przebudowane istniejące obiekty, ale także budowane nowe, które pozwolą na zwiększenie przepustowości oczyszczalni oraz przede wszystkim spowodują podwyższenie jakości oczyszczania ścieków. Nowa oczyszczalnia dzięki podwyższonym standardom pozwoli zmniejszyć swoje oddziaływanie na środowisko naturalne.
Planowany termin zakończenia zadania to 31 lipca 2022 roku. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, w ramach działania 2.3 „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach” oś priorytetowa II „Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu”.

     fot. Andrzej Ryfczyński

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Mościcki 17-11-2020 11:18
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Tomasz Jaworski 12-11-2020
Ostatnia aktualizacja: Robert Mościcki 17-11-2020 11:23